وب نوشت ‌های دانش آموز سال دوم تجربی
یکشنبه 6 فروردین‌ماه سال 1385
دو هزاری ...

سلام ، این مطلب رو دو ، سه روز پیش نوشته بودم ولی فرصت نشد که بزارم وبلاگم ...یکم ترشیده ...ولی خب می زارم ،  به بزرگی خودتون ببخشید .

 

دوستان خوبید ؟ سال نو تون مبارک باشه .. تعطیلات که خوش  می گذره .... امروز 3 فروردین هستش و هیچس نشده سه روز از تعطیلات رفت ! البته این سه روز خیلی بهم خوش گذشت . همه ایل و طایفه ریختن خونمون و داریم با هم خوش می گذرونیم و بازار عیدی هم داغ داغ ! خداییش امسال همه بخشنده تر شدن هر کی رو می بینم بهم عیدی میده این خواهر زاده و برادر زادم که بچه هستن هیچی ! یه عالمه پول دارن حیف که نمی دونن پول چیه ! ولی خب قصدم از نوشتن این مطلب این بود که می خواستم بگم امسال چقدر دو هزاری مد شده اصلا هزاری پیدا نمی شه همه دو هزاری تازه از جیب های کت های اتو زدشون بیرون میارن انصافا عیدی هم باید مثل سال نو ، نو باشه .

نمی دونم چرا شب ها نمی تونم بیدار بمونم هر کار می کنم نمی شه که نمی شه ! انگار فیلم های امسال رو نباید من ببینم ! خیلی دور خیلی نزدیک رو که تا نصفه دیدم و خوابم برده بود و بعد از ظهر هم خواستم ببینم که مهمون اومد و من باید از مهمون ها پذیرایی می کردم ولی تا نصفش که دیدم خیلی خوشم اومد .من از این جور فیلم ها که معمولا تعداد بازیگران نقش اصلیش کمه خیلی حال می کنم تا اون جا که من نگاه کردم با الهام حمیدی دو تا بازیگر اصلی داشت چند تا وبلاگ که درباره خیلی دور خیلی نزدیک نوشته بودن خوندم اکثرا پایان فیلم براشون بهتر از قسمت های اول بود و اکثرا هم موسیقی فیلم رو  پسندیده بودن . حالا وبلاگها رو هم که خوندم دیگه حتما باید آخر فیلم رو ببینم .ولی تا اون جا که من دیدم در کل خوب بود .البته بدون پایان فیلم ! فیلم مرد عنکبوتی رو هم که از دست دادم به علت خوابیدن ! ببینم می تون بعد از ظهر تکرارشو ببینم ! راستی یه پا واسه خودم منتقد شدما ! ( مگه خودم خودمو تحویل بگیرم !!!)

 

پی نوشت : بعد از ظهر موفق به دیدن فیلم مرد عنکبوتی شدم .... قشنگ بود ...اینم بگم که مرد عنکبوتی پر خرج ترین فیلمه .