وب نوشت ‌های دانش آموز سال دوم تجربی
دوشنبه 11 اردیبهشت‌ماه سال 1385
بزرگترین سرچر دنیا مامانم !

 

 حتما تا حالا براتون پیش اومده که وسایلتون رو تو خونه گم کرده باشید و شدیدا هم بهش نیاز داشته باشید . من که از اون آدم هایی هستم که همیشه یادم میره وسایلمو کجا گذاشتم و هر چقدر به مغزم فشار میارم نمی دونم کجا گذاشتم ! و پیدا نمی کنم که نمی کنم ..... و  اما در این لحظه هست که فرشته نجاتم ، بزرگترین سرچر دنیا مامانم به دادم میرسه و برام پیدا می کنه .نمی دونم اگر مامانمو نداشتم چیکار می کردم ... کلا مامانم به قول معروف خیلی خیلی باهوشه و حیف که درسشو ادامه نداده والا حتما دکتر مهندسی میشد ... و جالب این جاست که باعث و بانیش هم منم ! موقعی که من می خواستم به دنیا بیام مامانم قصد ادامه تحصیل داشته و محصل بوده !ولی بنده گرامی به دنیا اومدم و مامانم نتونسته به درسش ادامه بده و الان هم اگه یه متنو بهش بدی یه بار از روش بخونه امکان نداره از یادش بره . مامانم میگه تو به خاطر این باهوشی ( اگه باهوش بودم که وسایلمو گم نمی کردم !!! ولی خب مامانمه دیگه واسه دل من میگه به خودم امیدوار باشم ) که موقعی که من حامله بودم داشتم درس میخوندم .. نظر شما چیه ؟ من که نمی دونم والله ! از کجا به کجا رسیدم ! می گفتم که این روز ها به یکی از آرزو هام اضافه شده و آرزوم هم اینه که ای کاش تو خونمون یه دستگاه سرچ مثل گوگل ، نه از گوگل دلم خیلی پره .... نمی دونم یه دستگاه سرچ دیگه داشتم و هر موقع که یادم میرفت وسایلمو کجا گذاشتم به دادم میرسید ... نمی خواستم این مطلب رو بنویسم ولی دیدم این مسئله خیلی برام پیش میاد .... شایدم دلیل اصلیش چلمن بودن ، هواس پرت و... بودن خودمه !!!

ولی اگه شما هم یکم فکر کنین حتما جز یکی از آرزو هاتون میشه .... البته به حقیقت پیوستنش زیاد هم بعید نیست! اصلا شاید هم پیوسته من خبر ندارم !

 

* حیف شد استقلال از جام حذفی انصراف داد والا حتما قهرمان میشد .. از موقعی که استقلال انصراف داده این پرسپولیسی ها سر از لاکشون در آوردن و میگن که اگه هم انصراف نمی داد حذفش می کردیم ! نکه قبلنا خیلی می بردین ! نمی دونم این دو سه روز پیش کجا بودن ! این هادی هم که دیروز بردن سر از پا نمیشناسه ( از بس می بازن !)

 

* و اما هادی هم دات کام شد .

 

* و دیروز بالاخره شماره یک نشریمونو چاپ کردیم .

 

* دیروز یار دوازدهمو نگاه کردین ؟ آقای تاجیک کلیپی رو که برای جام جهانی آماده کرده بودن ، خوند ... افتضاح بود !!!!!!!!!