وب نوشت ‌های دانش آموز سال دوم تجربی
یکشنبه 14 خرداد‌ماه سال 1385
نظر سنجی

 

اگر خواننده ی وبلاگ من باشید حتما متوجه شدید که تقریبا دو ، سه ماهی میشه که دیگه مطلب علمی نمی نویسم ( یعنی کپی نمی کنم !!!! ) و هر چقدر هم می خوام که خودم رو مجبورکنم مطلب علمی بزارم نمی شه ! یه جورایی می تونم بگم که دیگه اسم وبلاگم برام جذاب نیست و دوستش ندارم .... و بیشتر  روز نوشت های خودم رو  دوست دارم  و به خاطر این هم مطلب علمی رو دوست ندارم یعنی مطلب علمی رو دوست دارم از این که باید از جای دیگه کپی بشه از اینش بدم میاد و بیشتر مطالب علمی وبلاگم که اولا ( یادش بخیر !!!) می نوشتم تقریبا بیشتر از پنجاه در صدش کپی شده از سایت روزنامه جام جم هست ( فقط با کمی ویرایش ) با جرات می تونم بگم که وبلاگ من یک آرشیوی هست از مطالب علمی روز نامه جام جم ( شاید بعدا که پیر شدم وبلاگم رو طی مراسمی تقدیم کردم به جام جم ) و بیشتر سایت های علمی هم که به زبان انگلیسی هستند و سواد من هم که قد نمی ده مثل همین سایت مجله ساینس و نیچر ... و اکثر مقاله هاشون هم پولی هست ! و اگه هم بخوای مفت گیرت بیاد باید تو کتابخانه های تخصصی عضو باشی تا بتونی ازش استفاده کنی !  و بیشتر مواقع به خاطر دلایل ذکر شده مجبور به کپی کردن از این سایت ( جام جم ) میشدم .خلاصه کلام این که میخوام یه نظر سنجی راه بندازم و نظر شما رو درباره ی عوض کردن اسم وبلاگم رو بدونم و اگر که مخالف یا موافق بودید دلیلش رو هم بی زحمت بگید و آخر سر هم با توجه به نظر ها میخوام تصمیم بگیرم و تو یکی از همین وبلاگ ها چند وقت پیش نوشته بودن که وبلاگ های علمی خیلی کم دوام میارن و بعد از مدتی نویسنده ی وبلاگ دیگه از نوشتن مطالب علمی خسته میشه  و متاسفانه من هم به این بن بست رسیدم و گفتمم دلیلش فقط به خاطر کپی کردنشه و دوست دارم چیزی رو که میخوام بنویسم از ته دل از انجام دادن این کار لذت ببرم و اگه خودم میتونستم مطلب علمی بنویسم کشف کنم ، اختراع کنم و کار های تحقیقاتی و اینا انجام بدم در این صورت بود که از نوشتن مطلب علمی لذت می بردم .... انصافا خود شما مطلبی که خودتون می نویسید بیشتر دوست دارید یا کپی شده هاشو ...آخه جالبش این جاست که پایین همه وبلاگا نوشته شده که کپی برداری از این وبلاگ غیر قانونی می باشد که یکیشم خودم هستم  !!! ( یکی اینو مینویسه که خودش رعایت کنه) البته فکر نکنم کسی باشه که این قانون رو رعایت کرده باشه ...

و می دونم که الان امثال من خیلی زیاده که مجبورا״ دارن با موضوعاتی که مورد علاقشون نیست می نویسن ! ( فکر نکنین که منو حبس کردن که مطلب علمی بزارا ، دیگه اوضاع خیلی هم بحرانی نیست !)

پس لطفا״ نظرتونو بگید ... خیلی ممنونم .

 

پی نوشت : اینم بگم که لطفا״ بعضی از دوستان که خودشون بهتر می دونن منظورم اونا هستن از نوشته ی من سو استفاده نکنن و الفاظ خیلی خیلی زیبا بهم نسبت ندن !

 

پی نوشت ۲ : و الان دیدم که آقا فرشاد تو وبلاگشون خانواده نیکخواه ( وبلاگ نویسا ی نیکخواه ) رو کلی تمجید و تعریف کردن .... ممنونم .