وب نوشت ‌های دانش آموز سال دوم تجربی
یکشنبه 23 بهمن‌ماه سال 1384
پیاده روی با لرز اضافه

 

با خواندن این مطلب خواهید آموخت چگونه به راحتی پیاده‌روی خود را در زمستان ادامه دهید تا با فرارسیدن بهار و تعطیلات نوروز، لاغرتر و خوش‌اندام‌تر به‌نظر برسید.

قدم زدن

اگر در تمام طول بهار و تابستان و پائیز به پیاده‌روی در بیرون از خانه عادت کرده‌اید، ممکن است تغییر این عادت و فعالیت ورزشی در زمستان برایتان خیلی سخت باشد، به حدی که بی‌خیال ورزش در زمستان شوید. اگرچه راه‌های بسیار خوبی برای ورزش در خانه به شما پیشنهاد می‌شود و همچنین، پیدا کردن یک فعالیت ورزشی جدید به معنی تغییر دادن نظم روزانه و شاید انجام فعالیت‌هایی باشد که خیلی از آنها خوشتان نیاید، اما به هرحال ورزش کردن در هوای آزاد در زمستان هم لذت خودش را دارد.
اگر قبلا اهل پیاده روی بوده‌اید، از قدیم گفته‌اند : <ترک عادت موجب مرض است>! تحقیقات هم نشان می‌دهد که یکی از بهترین راه‌های کاهش وزن، پیاده‌روی منظم 4 تا 5 کیلومتر در هر روز است. شما هم می‌توانید این کار را در زمستان و با هر نوع آب‌وهوایی انجام دهید.
با خواندن این مطلب خواهید آموخت چگونه به راحتی پیاده‌روی خود را در زمستان ادامه دهید تا با فرارسیدن بهار و تعطیلات نوروز، لاغرتر و خوش‌اندام‌تر به‌نظر برسید و نیز عضلات پایتان شما را در اولین پیاده‌روی بهار اذیت نکنند! ادامه مطلب ...

راستی وبلاگ رباتیک و هوش مصنوعی هم فیلتر شد ! ( هر چی وبلاگ خوبه فیلتر می کنن )